Rezervácia ubytovania

Aktuality

Statistics

Počet zobrazení obsahu : 78911


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

PDF Tlačiť E-mail

 

catering, hotel panoráma Catering
Stravovanie v reštaurácii, rotunde alebo na terase reštaurácie s panoramatickým výhľadom na Dunajský oblúk so širokou ponukou chutných jedál.
Bar s pestrou ponukou destilátov, studených, teplých a miešaných nápojov.

konferenčná sála, hotel panoráma Prenájom konferenčnej miestnosti
Prenájom konferenčnej miestnosti je určený na usporiadanie stretnutí, seminárov, konferencií, školení, výstav, spoločenských podujatí,  stužkových slávností, banketov, svadieb a rodinných osláv.

 Prenájom salónika
 Prenájom salónika je určený pre uzavreté spoločnosti menšieho počtu osôb (cca 30) na pracovné alebo súkromné stretnutia, malé rodinné oslavy, krstiny, výročia.

rotunda, hotel panorámaPrenájom rotundy
Prenájom rotundy je vhodný pre uzavreté spoločnosti menšieho počtu osôb (cca 40) na súkromné stretnutia alebo malé rodinné oslavy.Občerstvenie

Občerstvenie počas všetkých podujatí zabezpečuje personál reštaurácie. Na základe objednávky Vám pripravíme ponuku alkoholických a nealkoholických nápojov, teplých a studených pokrmov, ktoré môžu byť servírované priamo v konferenčnej miestnosti, salóniku alebo rotunde.

svadobná výzdoba, hotel panorámaSvadobná výzdoba
Na základe Vašej požiadavky Vám zabezpečíme k svadobným hostinám, rodinným oslavám alebo firemným stretnutiam dekoráciu priestorov a aranžérske služby.


svadobný obrad, hotel panoráma
Svadobný obrad

Na zelenej terase pod slavobránou Vám pripravíme svadobný obrad s červeným kobercom a panoramatickým výhľadom na Dunajský oblúk.


Taxi služba

Na požiadanie Vám zabezpečíme hotelové taxi do blízkeho i vzdialeného okolia.

Kancelárske služby
Telefón, fax, xerox, info.

Doplnkové služby
Bezplatné parkovanie priamo v areáli hotela, úschovňa bicyklov.

 

 

Who's Online

Máme online 10 hostí