Catering

služby - catering Stravovanie v reštaurácii, rotunde alebo na terase reštaurácie s panoramatickým výhľadom na Dunajský oblúk so širokou ponukou chutných jedál. Bar s pestrou ponukou destilátov, studených, teplých a miešaných nápojov.

Reštaurácia a bar

služby - reštaurácia a bar Príjemné prostredie reštaurácie a baru je k dispozícii nielen hotelovým hosťom, ale aj širokej verejnosti. Reštaurácia je otvorená denne a ponúka široký výber jedál a špecialít na raňajky, obed aj večeru. Jedálny lístok je zostavený podľa domácej a medzinárodnej receptúry. Z nápojov ponúkame kvalitné vína z rôznych slovenských ale aj zahraničných oblastí. Pre hotelových hostí je reštaurácia otvorená denne od 7.00 hod.

Konferenčná miestnosť

služby - prenájom konferenčnej miestnosti Prenájom konferenčnej miestnosti je určený na usporiadanie stretnutí, seminárov, konferencií, školení, výstav, spoločenských podujatí,  stužkových slávností, banketov, svadieb a rodinných osláv.

Prenájom salónika

Prenájom salónika je určený pre uzavreté spoločnosti menšieho počtu osôb (cca 30) na pracovné alebo súkromné stretnutia, malé rodinné oslavy, krstiny, výročia.

Prenájom rotundy

služby - prenájom rotundy Prenájom rotundy je vhodný pre uzavreté spoločnosti menšieho počtu osôb (cca 40) na súkromné stretnutia alebo malé rodinné oslavy.

Občerstvenie

služby - občerstvenie Občerstvenie počas všetkých podujatí zabezpečuje personál reštaurácie. Na základe objednávky Vám pripravíme ponuku alkoholických a nealkoholických nápojov, teplých a studených pokrmov, ktoré môžu byť servírované priamo v konferenčnej miestnosti, salóniku alebo rotunde.

Svadobná výzdoba

služby - svadobná výzdoba Na základe Vašej požiadavky Vám zabezpečíme k svadobným hostinám, rodinným oslavám alebo firemným stretnutiam dekoráciu priestorov a aranžérske služby. 

Svadobný obrad

služby - svadobný obrad Na zelenej terase pod slavobránou Vám pripravíme svadobný obrad s červeným kobercom a panoramatickým výhľadom na Dunajský oblúk.

Doplnkové služby

služby - ostatné Na požiadanie Vám zabezpečíme hotelové taxi do blízkeho i vzdialeného okolia. Bezplatné parkovanie priamo v areáli hotela, úschovňa bicyklov. Možnosť použiť hotelový telefón, fax, xerox.